Strona Główna » Ogólnie, Polecane » OGÓLNOPOLSKI KONKURS NA KOMIKSOWĄ TASZKĘ NA KSIĄŻKI

Miejska Biblioteka Publiczna w Opolu ogłasza

OGÓLNOPOLSKI KONKURS

NA KOMIKSOWĄ TASZKĘ

NA KSIĄŻKI

Interesujesz się komiksem i grafiką? Nie jest Ci obca idea promowania czytelnictwa? Chciałbyś zobaczyć swój projekt na torbie pięknej czytelniczki lub przystojnego mola książkowego? To proste!

Zaprojektuj nadruk w formie komiksu i stwórz torbę idealną na książki. Zmiksuj książkę z designem, zdobądź prestiż i nagrody!

· Konkurs przeznaczony jest dla osób, które ukończyły 16-ty rok życia

· Konkurs trwa do 21 listopada 2013 r.

· Prace oceniać będą wybitni twórcy:

Maciej Sieńczyk: rysownik, ilustrator, twórca komiksów i kolekcjoner osobliwości. Związany z miesięcznikiem literackim „Lampa” i warszawską galerią „Raster”. W 2013 r. Maciej Sieńczyk jako pierwszy dotychczas twórca komiksu został nominowany do Nagrody Literackiej Nike za swój album „Przygody na Bezludnej Wyspie”, czym na nowo otworzył debatę na temat relacji komiksu i literatury w Polsce.

Bartosz Minkiewicz: obronił dyplom na Wydziale grafiki ASP w Krakowie. Zajmuje się rysunkiem i grafiką projektową. Wymyśla i rysuje komiksy. Jest twórcą Wilq – słynnego opolskiego superbohatera.

Michał Misiura: magister sztuki, absolwent Instytutu Sztuki Uniwersytetu Opolskiego. Jego działania oscylują wokół projektowania graficznego, animacji, nowych mediów oraz VJingu, mają charakter eksperymentalny z dużym naciskiem na formę i wrażenie. W ostatnim czasie współtworzył dwa projekty mappingowe zatytułowane Botanika oraz Korowód.

Halina Fleger: ukończyła studia na krakowskiej ASP, jest także doktorem sztuk plastycznych. Zajmuje się rysunkiem, grafiką collagem, plakatem autorskim. Od 1992 związana z Teatrem im. J. Kochanowskiego w Opolu. Brała udział w wystawach w kraju i zagranicą. Zdobyła wyróżnienia: za afisz „Kwiaty Zła” na wystawie „Opolskie Plastyczki Prezentują” oraz nagrody na Salonach Jesiennych ZPAP 2000-2003

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Blip
  • del.icio.us
  • Wykop

Fatal error: Uncaught Exception: 12: REST API is deprecated for versions v2.1 and higher (12) thrown in /wp-content/plugins/seo-facebook-comments/facebook/base_facebook.php on line 1039